•  

    050-372-52-22

  •  

    zakaz@ds-autodistribution.com.ua

 

CASTROL

19 березня 1899 Англії, Чарльз Чіірс Вейкфілд (Charles 'Cheers' Wakefield) заснував маленьку компанію з виробництва мастильних матеріалів. Через десять років він створив технологію, яка здійснила справжню революцію в першій половині ХХ століття. Вперше змішавши мінеральне масло з касторовим, він отримав унікальний продукт, який назвав Castrol. Так з'явилося ім'я, яке і донині асоціюється з найвищою якістю, максимальним захистом, найбільшою віддачею і передовими технологіями в світі мастильних матеріалів.

Компанія Castrol працює в 160 країнах світу і нараховує понад 10 000 співробітників. Castrol є стратегічним партнером марок BMW, Jaguar, Volvo, Land Rover і Volkswagen. З маркою Castrol також пов'язано багато спортивних досягнень в автомобільному секторі, нею користувалися багато відомих гонщикиів, наприклад такі як: Енді Грін (найшвидший автомобіль у світі), Concorde 2, Джефф Дьюк Майк Хейлву, Джим Редмен, Джакомо Агостіні, Джонні Кекотто, Keнні Робертс, Тоні Манг, Едді Лоусон, Лука Кадалора, Макс Біаджі, Аарон Плавний, Стефан Евартс, Хайнц Кінігаднер, WRC - Ханну Микола, Стіг Бломквист, Мішель Моунтонова, Арі Ватанен, Карлос Саінс, Юха Канккунен, Дідьє Ауреол, F1-Нельсон пікет, Міка Хекконен, Джонні Херберт, Деймон Хілл, HH Frentzen, Жак Вільньов, Ральф Шумахер, Хуан Пабло Монтойя і багато інших відомих гонщиків.

В асортименті продукції Castrol ви можете знайти саме те масло, яке ідеально підходить вашому автомобілю, будучи впевненими в тому, що вона якнайкраще захистить двигун від зносу, забезпечить економію палива і поліпшить експлуатаційні характеристики автомобіля.