•  

    050-372-52-22

  •  

    zakaz@ds-autodistribution.com.ua

 

Аляска

Історія торгової марки почалася на початку 80-х рр. минулого століття. Після того, як на «Землі опівнічного сонця» (прізвисько, яка отримала Аляска серед американців) були відкриті нафтогазові родовища і прокладений Трансаляскінським трубопровід, в штат почався наплив мігрантів, залучених новими робочими місцями.

У 1992 році торгова марка стала власністю концерну Delfin Group USA. Розширена продуктова лінійка «Аляsки», до того моменту вже відмінно себе зарекомендувала серед американських споживачів, вперше вийшла на нові для себе ринки.

Сьогодні «Аляsка» - це торгова марка, під якою проводиться широкий асортимент радіаторів, водяних помп, патрубків, термостатів, краників та багато інших запчастин високої якості. Продукція від "Аляsки" користується популярністю у споживачів.

Всі товари, що випускаються під торговою маркою «Аляsка» відповідають вимогам ГОСТу, міжнародним стандартам ASTM D 3306, SAE J 1034 і специфікаціям автомобільних компаній: Audi, BMW, Opel, Mercedes Benz, Volvo, Volkswagen, Chevrolet, Ford, Toyota.

Для додаткової інформації перейти на сайт:

alaska-autoparts.com